w kilku słowach o nas

zakres świadczonych usług

oferta

kontakt

 
 

 
 

 
   

 

Aby maksymalnie zabezpieczyć powodzenie transakcji kupna nieruchomości, budowy domu czy choćby dokonania remontu wnioski składamy równolegle do kilku banków.

Wybór spośród ponad 15 ofert dostępnych na naszym rynku zawsze dokonywany jest w oparciu o indywidualne parametry Klienta.

 

Każdy bank bowiem ma inne wymagania co do minimalnego dochodu, wysokości zobowiązań jakie dany Klient może posiadać,
a także wkładu własnego do całej transakcji, który w przypadku finansowania całej inwestycji przez bank zastępowany jest ubezpieczeniem niskiego wkładu.

Poprzez nieustanny kontakt z bankami bardzo dobrze orientujemy się w ofercie kredytowej, znamy nie tylko ich zalety, ale jesteśmy również
w stanie dobrze wytłumaczyć klientowi wszystkie koszty i wymagania banków.

 

Wiele kwestii związanych z powodzeniem całego procesu kredytowego zależy od sposobu przeprowadzenia z klientem pierwszej rozmowy.

Czasem wydaje się Klientom, że pytania które zadajemy są zbyt osobiste,
aby trzeba było na nie odpowiadać, jednak im więcej szczegółów dotyczących sytuacji finansowej Klienta zdobędziemy już na pierwszym spotkaniu, tym lepszą i dokładniejszą ofertę jesteśmy w stanie przedstawić na kolejnym spotkaniu.

 

 
   

 

Najczęściej osoby poszukujące sprawnej i profesjonalnej obsługi w zakresie finansów korzystają z usług doradcy finansowego poleconego przez znajomych lub inne osoby, które z pomocy danego doradcy korzystały. W tym miejscu musimy przyznać że 85% naszych Klientów pochodzi właśnie z takich poleceń. Pozostałe 15% to wypracowana współpraca z pośrednikami nieruchomości oraz firmami deweloperskimi realizującymi swoje inwestycje na terenie całej Wielkopolski.

 

 

 
   

 

Zapraszamy Państwa także do współpracy związanej
z poszukiwaniem wymarzonych nieruchomości oraz przeprowadzeniem wszelkich procedur związanych z ich bezpiecznym zakupem.

Funkcjonując na rynku kredytowym 12 lat, pomagając Klientowi uzyskać finansowanie na zakup nieruchomości bardzo często angażowaliśmy się również w znalezienie tej wymarzonej. Klient otrzymywał od Nas kompleksową obsługę w zakresie pośrednictwa kredytowego oraz pośrednictwa nieruchomości.

Proces kredytowy czasami sam w sobie nie jest prosty a dochodzi do tego niezliczona ilość dokumentów dotyczących zabezpieczenia dla banku czyli właśnie nieruchomości. Możliwość uzyskania pomocy w obu tych kwestiach w jednym miejscu jest dla Klienta dodatkową korzyścią.

Dotychczasowe doświadczenia nauczyły nas rzetelności i dokładnej znajomości dokumentacji która wymagana jest nie tylko do uzyskania kredytu ale także do sfinalizowania wszelkich działań u notariusza.

Na rynku nieruchomości można znaleźć wiele ofert. Jak wśród nich nie przegapić tej odpowiedniej?

Dobry pośrednik może być w takiej kwestii zaufanym doradcą, który zna upodobania klientów i wie, jak uniknąć pułapek procesu sprzedaży czy kupna nieruchomości.

 

Najważniejszy jest dla nas wywiad z klientem. Na podstawie najważniejszych parametrów wyszukujemy oferty mogące Was zainteresować.

Klientom poszukującym nieruchomości oferujemy również sprawdzanie poprawności formalnej oraz merytorycznej zgromadzonej dokumentacji. Mowa głównie o tych nieruchomościach, dla których są prowadzone księgi wieczyste. W księgach tych należy sprawdzić, czy np. mieszkanie nie jest zadłużone lub czy bank może na danej nieruchomości się zabezpieczyć.

Nasze usługi to nie tylko przesłanie oferty dostępnej w internecie ale także szereg działań których wykonanie jest realizowane z największą dbałością o szczegóły. Raz jeszcze więc zapraszamy Państwa do współpracy!